Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımız tarafından sıklıkla sorulan soruları sizin için bir araya topladık.
 • Facebook
 • İnstagram
 • Twitter

Facebook Beğeni hizmetini nasıl kullanabilirim?

 • Beğeni hizmetimizi kullanabilmek için öncelikle sistemimize giriş yapmalısın. Bunun için de 2 yol kullanabilirsin:

  1) Token ile Giriş
  Token ile giriş yapmak için anasayfadaki ADIM 1'den uygulamaya izin vermen, ADIM 2'deki linke tıklayarak token kodunu kopyalaman ve adımların hemen altında bulunan kutucuğa yapıştırman yeterli. Giriş yap butonuna tıkladığında sisteme giriş yapmış olacaksın.

  2) Facebook Bilgileri ile Giriş
  Anasayfada yer alan kullanıcı adı ve şifre bölümüne facebook kullanıcı adı ve şifreni girerek sisteme giriş yapabilirsin.

Beğeni hizmetini kullanmak hesabımın kapanmasına yol açar mı?

 • Hayır. Beğeni hizmetini kullanmak hiç bir şekilde hesabınızın kapatılmasına yol açmaz. Facebook kurallarını ihlal eden herhangi bir durum söz konusu değildir.

Kullanıcı adımı ve şifremi saklıyor musunuz?

 • Kullanıcı adı ve şifre bilgilerin yalnızca sistemin senin adına token kodu alabilmesi için kullanılır. Sistem sadece token kodu ile işlem yapmaktadır. Dolayısıyla kullanıcı adını ve şifreni hiç bir şekilde sistemimizde tutmuyoruz.

Paylaştığım durum, fotoğraf veya video hesabımda görünmüyor. Ne yapmalıyım?

 • Sistemimiz hesabınızda görünen içerikleri Facebook üzerinden 5 dakikalık aralıklarla güncellemektedir. Bu süreyi beklemek istemiyorsan menüde yer alan "İçerikleri Güncelle" butonuna tıklayarak manuel güncelleme yapabilirsin.

Beğendirmeye çalıştığımda Süren daha dolmadı hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

 • Her bir beğendirme işlemi sonrasında 7 dakika beklemen gerekir. Bu süre dolduktan sonra yeni bir beğendirme işlemi yapabilirsin.

Beğendirmek istediğim durumda "İÇERİK GİZLİ" yazıyor. Ne yapmalıyım?

 • Beğeni işlemi yaptırabilmek için beğendireceğin içeriğin "Herkese Açık" durumda olması gerekir. İçeriğin gizlilik ayarını herkese açık hale getirdikten sonra "İçerikleri Güncelle" butonuna tıkla ve beğeni işlemini gerçekleştir.

"Gönderim sırasında bir hata oluştu. Lütfen tekrar dene." hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

 • Beğendir butonuna tıkladığında bu hata ile karşılaşıyorsan geçici bir hata almış olabilirsin. Beğeni işlemini yapmayı tekrar dene. Sorun devam ederse sistem yöneticisi ile iletişime geç ve durumu bize bildir. En kısa sürede çözmeye çalışacağız.

"Bilinmeyen bir hata oluştu. Lütfen tekrar dene." hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

 • Bu hata ile sıklıkla sistemde yapılan bakım ve iyileştirme çalışmaları esnasında karşılaşılmaktadır. Kısa süre içerisinde lütfen tekrar dene. Hata almaya devam etmen durumunda sistem yöneticisi ile iletişime geç ve durumu bize bildir. En kısa sürede düzelteceğiz.

Instagram fotoğraflarıma beğeni yaptırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Instagram hesabımın takipçi sayısını artırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Hesap bilgilerimi saklıyor musunuz?

 • Hayır. Hesap bilgilerini yalnızca hesabına giriş yaparken anlık olarak kullanıyoruz. Hiç bir şekilde sistemde hesap bilgilerinin kaydı tutulmaz.

"XX:XX'de tekrar gel" mesajı alıyorum. Ne yapmalıyım?

 • Sistemimiz Instagram politikaları gereği belirli limitler uygulamaktadır. Takip veya beğeni yaptırdıktan sonra ancak size belirtilen saatten sonra bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Beğeni veya takip hizmetini kullanmak hesabımın kapanmasına yol açar mı?

 • Hayır. Beğeni hizmetini kullanmak hiç bir şekilde hesabınızın kapatılmasına yol açmaz. Sistemimizde Instagram kurallarını ihlal eden herhangi bir durum bulunmadığı için için rahat olabilir.

Twitter hesabımın takipçi sayısını artırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Hesap bilgilerimi saklıyor musunuz?

 • Hayır. Hesap bilgilerini yalnızca hesabına giriş yaparken anlık olarak kullanıyoruz. Hiç bir şekilde sistemde hesap bilgilerinin kaydı tutulmaz.

Twitter HIZMETINI KULLANMAK HESABIMIN KAPANMASINA YOL AÇAR MI?

 • Hayır. Twitter hizmetini kullanmak hiç bir şekilde hesabınızın kapatılmasına yol açmaz. Twitter kurallarını ihlal eden herhangi bir durum söz konusu değildir.